AZS UMCS

Oficjalna strona projektów "Sport dla każdego" i "Aktywność dla każdego".
Zadania w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane są przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

DZIEŃ DZIECKA z AZS UMCS na SPORTOWO

2017-06-05 00:00
DZIEŃ DZIECKA z AZS UMCS na SPORTOWO

W sobotę 3 czerwca organizowaliśmy DZIEŃ DZIECKA z AZS UMCS na SPORTOWO podczas Sport Festiwalu na Targach Lublin.

Nasze stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych dzieci, ale również i tych którzy noszą w sobie "wewnętrzne dziecko" :)

Co godzinę (od 10.00 do 16.00) odbywały się rozgrywki polegające na:

1. Mini meczu Buble Football.
  2. Wyścigu w potrójnych spodniach.
  3. Rundzie gry na Megatwisterze do momentu gdy na macie pozostanie 1 gracz lub jedna drużyna.

Dodatkowo:

• Uczestnicy mogli liczyć na dodatkowe atrakcje takie jak fotobudka czy mini turniej sumo.
  • Na najmłodszych uczestników czekał dmuchany plac zabaw z animatorem.
  • Pierwsze pięćdziesiąt dzieci otrzymało świecące skippery.

Na zakończenie odbyło się losowanie podczas którego dwóch uczestników, otrzymało zestaw gadżetów w tym czapeczkę baseballową z autografem samego Piotra Żyły!

Dziękujemy za aktywny udział!

GALERIA ZDJĘĆ Z WYDARZENIA DOSTĘPNA >>>TUTAJ<<<