AZS UMCS

Archiwalna strona projektów "Sport dla każdego" i "Aktywność dla każdego".
Zadania w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej zostały zrealizowane przy pomocy finansowej Miasta Lublin w ramach Budżetu Obywatelskiego w 2017 roku.

Fitness

RegulaminDokonanie zapisu na zajęcia i udział w zajęciach jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Informacje dodatkowe

Zapraszamy do polubienia fanpage: facebook.com/FITandGYMAZS

W ramach projektu dla mieszkańców Miasta Lublin została udostępnieniona siłownia i sala fitness FIT&GYM AZS zlokalizowana w Arenie Lublin. Obiekt FIT&GYM AZS był dostępny bezpłatnie dla mieszkańców Miasta Lublin ponad 1600 godzin. Mieszkańcy mogli skorzystać bezpłatnie z urządzeń do ćwiczeń w siłowni jak i z sali fitness w której mogli wykonywać ćwiczenia w dowolnych formach, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

W ramach tych zajęć zostały przeprowadzone również treningi grupowe na które obowiązywały zapisy przez stronę:

TBC = Total Body Condition - Trening ogólnorozwojowy na sali fitness, szczególnie wskazany dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z fitnessem. Cele treningu to: lepsza przemiana materii, zapobieganie osteoporozie, kształtowanie sylwetki, spalanie większej ilości kalorii. 

BODY Shape – zajęcia fitness bazujące głównie na ćwiczeniach wzmacniających z elementami tańca. Ciekawe, proste a jednocześnie wymagające układy poprawiają kondycję, sprawność i poczucie rytmu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku.

TABATA - interwałowy trening metaboliczny, angazujący różne partie mięśni naszego ciała. Dzięki czemu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Idealny sposób na intensywne zrzucenie kilogramów.

 

W zajęciach fitness (TBC, Body Shape, Sztangi, Tabata) - uczestniczyło około 2300 osób.

W grupowych treningach GS w siłowni – uczestniczyło około 1000 osób.

Na obiekcie FIT&GYM AZS zanotowano łącznie około 26.000 wejść.